Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet nyelvrák talán? Mindíg...

Lehet nyelvrák talán? Mindíg fáj ég a nyelvem jobb oldala hátul kicsit. Nem mondtak rá a dokik semmit

Figyelt kérdés
most a nyelvem alatt egy hatalmas vörös foltot láttam,és tegnap nem néztem ott volt e,csak ma néztem rá,mikor erősen megharaptam a nyelvem keksz evés közben.. nem tudom ettől van ez és valami bevérzés vagy nyelvrák?

2016. febr. 20. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy rák.
2016. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod!
2016. febr. 21. 05:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha erősen megharaptad, akkor lehet ott vörös és fájhat is, Phlogosol oldattal öblögess naponta kétszer, pár nap alatt el fog múlni, de ha 1 hét után is észleled a vörös foltot, akkor mutasd meg orvosnak.
2016. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom!
2016. febr. 22. 06:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó :D A szakorvosnak nem hiszel, aki évekig, évtizedekig ezt tanulta, de a noname, anonim kommentelő annyit ír, hogy "nem rák" meg, hogy a harapástól lett piros, azt egyből elhiszed.... (Szerinte sem az, de nem ez a lényeg. A szakorvos szavára nem adsz, az anonim laikusokéra igen.... Legközelebb kíméld az orvosodat, és menj sámánhoz!)
2016. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te,meg fuss ujra a kérdés értelmezésének! :) Az orvos nem a vörös foltot látta hanem zsibbadt és fájt a nyelvem..még mindíg szokott,de amikor voltam vele orvosnál akkor még nem volt folt..igaz azóta már elmult. Gratula a tudományos hozzászólásodhoz:)
2016. márc. 29. 06:43
 7/7 anonim válasza:
Mi volt az 5-ös válaszoló kommentjében tudományos? Áruld már el! Csak annyit írt, hogy az orvosra nem hallgatsz, neki nem hiszel, de a névtelen senkiknek igen. Amúgy mire számítottál? Elmész az orvoshoz, hogy fáj a nyelved és másnap kapod a kemót?
2016. máj. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!