Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás közben is lehet...

Fogszabályzás közben is lehet fogorvost váltani?

Figyelt kérdés

Ma esett le másodjára a bal felső fogamról a gyűrű. Egyszer ugye már leesett, akkor is leszidott a fogorvos, azóta hallgatom, hogy miért nem mosom jobban a fogam, mert hogy az ínyem miatt stb stb. Hiába mosom rendesen, még vérzik is.

Nagyon szeretnék fogorvost váltani, még kb. 1,1-5 évem van hátra, de megkímélném magam attól, hogy egy olyan fogorvoshoz járjak, aki bántó modorral tudat velem dolgokat. Lehetséges ez?



2016. febr. 23. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nem tudom, hogy lehetséges-e váltani. Én is gondolkodtam a dolgon (engem állandóan túlszámlázz a doki..), de nem egyszerű, mert vinni kellene a mintákat, de az lutri, hogy kiadja-e a doki.

Mindenesetre kérdezz rá másik dokinál, hogy lehetséges-e.

Ha nem sikerül a váltás, akkor vigyél valakit magaddal, aki szól az orvosnak, hogy normális hangon beszéljen veled.

2016. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15. Azokat a mintákat, amikor az elején azt az agyagos dolgot nyomja fel a fogamra?
2016. febr. 25. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen azokat. Mondjuk gondolom neked TB-re van, ott szerintem könnyebb váltani.
2016. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a TB-re van. A mintákat megkaptam még az elején. Ma reggel voltam, anyukám jött velem, és normálisan beszélt, de amikor nincs ott akkor nem így van. Te hány éves vagy?
2016. febr. 25. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már felnott vagyok és magánnál csináltatom. Szerintem neked, akkor annyira nem nehéz váltani, de ha nem sikerül, akkor menjen veled valaki. Sajnos az orvosok gyakran elég bunkók tudnak lenni. Nekem pont azért nem volt fogszabályzom tiniként, mert az orvos bunkón viselkedett és irtó durván kezelt, végül féltem visszamenni.
2016. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!