Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó nagyon...

Éjszakai fogszabályzó nagyon rossz? Félek.

Figyelt kérdés
1 éve kiesett az első metszőfogam és most kaptam éjszakait (fogszabit) és nagyon rossz mikor kiveszem pár percig aztán jó.Olvastam egy olyan kommentet hogy fájtak a fogaim és le is törtek.Most nem merem nagyon hordani.Felesleges aggódni.Kérlek ne ijesztgessetek így is félek.
2016. febr. 24. 20:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat az utolsóelőtti kérdés volt és az 2. mondat vég idézet.
2016. febr. 24. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor meghúzzák, mindenkinek fáj. Nekem 2 évig volt éjszakai, bár nem segített semmit. Mindig fulladoztam tőle éjszaka, sokszor felkeltem mert nem tudtam tőle nyelni, az a nagy műanyag valami akadályozott benne (alul és felül is volt). Amúgy érdekes, de bármennyit tisztítottam, áztattam abban a tablettában, büdös maradt. Letörni azért nem hiszem, hogy le fog a fogad, aki ezt írta, bizonyára eleve nem voltak egészségesek a fogai.
2016. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó max. javítani fog a fogaidon. Én nem hordtam gyakran, de még így is javultak a fogaim. Letörni biztos nem fog, a fogaid pedig azért fájnak, mert most állnak a helyükre. Hordd sokat a fogszabit, és akkor egy idő után már észre se veszed hogy ott van :)
2016. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!