Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csak egy árnyalattal fehérebbe...

Csak egy árnyalattal fehérebbek lehetnek a fogaim?

Figyelt kérdés

Sajnos elöl az összes fogam gyökérkezelt vagyis halott, ezért sárgák, már hánynom kell saját magamtól ha belenézek a tükörbe!Mit tudok tenni a sikáláson kívül?

Olyan kellemetlen hogy majd a gyerekeim megkérdezik anya neked miért olyan csunyák a fogaid?


2016. febr. 24. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, akkor csinálhatsz fehérítést és ha mégtöbb pénzed van, akkor rakathatsz héjat rájuk.
2016. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogkövet milyen gyakran szoktál leszedetni? Nekem önmagában csak az 2-3 árnyalatot simán fehérít, pedig évente leszedetem.

Illetve van úgynevezett belső fogfehérítés direkt gyökérkezelt fogakra. Nyilván ennek költsége van, de ha ennyire zavar, akkor érdemes lehet beruházni rá - akár úgy, hogy elsőre egy fogat csináltatsz meg és meglátod, milyen az eredmény.

2016. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Keret az nincs ,megnéztem az árakat hát horribilis áruk van!!

Köszönöm szépen a válaszokat!!

2016. febr. 25. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!