Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek 3 bölcsességfoggal nem...

Akinek 3 bölcsességfoggal nem volt problémája, attól függetlenül a negyedikkel lehet?

Figyelt kérdés
Szóval mondhatni eddig 3 bölcsességfogam van kint, 2 rendesen 1 pedig félig-meddig, most jönne a 4. viszont ez fáj és be van gyúladva az ínyem, az előző fogamnál volt hasonló problémám, de akkor fogtam egy tűt és kiszúrtam a rajta lévő kis cuccot(nem részletezném) a lényeg hogy akkor elmúlt,(jobb alsó fog) a mostani (bal alsó) szintúgy fáj, lüktetett, fájt a fülem stb ezt most már elmúlt, csak olyan érzésem van amikor iszok, nyelek, dohányzok, mintha apró sebek lennének az ínyemen, de a kérdésem lényege az, hogy ha 3 elfogadható módon jött ki, attól a 4. foggal lehet probléma? Oldalra állhat stb? Fogorvos látta már, azt mondta semmi gond nincs vele, kicsit begyúladt, kaptam fertőtlenítős gézcsíkot és ennyi.

2016. febr. 28. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 3 bölcsesség foggal nem volt probléma, a negyedikkel lehet.
2016. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!