Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Enyhe inygyulladasom van....

Enyhe inygyulladasom van. Kinek milyen fogkrém, szájviz, házi praktika vált be rá?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mindennapos fogselyemhasználat
2016. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először fogkőleszedés, tisztítás utána Corsodyl szájvíz, Parodontax fogkrém, elektromos fogkefe, fogselyem.
2016. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mióta Meridol fogkrémet hazsnálok nem jön elő az ínygyulladás, Parodontax Extra Soft fogkefével. E mellett évente leszedetem a fogköveket és fogselymet is használok a fogmosás mellett. Phlogosol oldatos szájöblítés naponta 2-3-szor segíthet az enyhe gyulladáson.
2016. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most vettem Meridolt, a Parodontax sajnos nem vált be. A corsodyl állitolag elsárgitja a fogakat.
2016. márc. 4. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy milyen enyhe ínygyulladásod van, mert ez mindig valaminek a következménye (főleg fogkő). Ha az ok nincs megszüntetve akkor a corsodyllal és az egyéb szerekkel, fogkrémekkel csak a szélmalomharcot vívod.
2016. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs fogkövem, mostanæban voltam fogorvosnál tömések miatt
2016. márc. 7. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!