Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az létezik, hogy az alábbi...

Az létezik, hogy az alábbi képen, jobbról a harmadik még tejfog?

Figyelt kérdés

[link]


Csak mert érezni kezdtem, mintha lenne mögötte valami. Mintha cserélődne, pedig elmúltam 16...



2016. márc. 6. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

jobbról a harmadik... ez aztán nagyon egyértelmű. Neked vagy nekem jobbról? Miért nem lehet azt írni hogy első kisőrlő vagy oldalsó metsző?

Nem tejfog egyik sem. Az oldalsó metsző biztosan nem, az első kisőrlő meg bár nem látszik tisztán de az is inkább maradónak néz ki. Egyébként nagyon kopottak a metszőid, figyelj oda a saverózióra (spec. fogkrém, meg csökkenteni a savas ételek/italok mennyiségét).

"mintha lenne mögötte valami" Lehet egy tejfog szilánk is mögötte, vagy ételdarab. Fogselyemmel ki tudod szedni (amit ugye minden nap kéne használni), ha meg nem megy akkor a fogorvosod kiszedi fél perc alatt. Fogkő is lehet, amit csak a fogorvos tud leszedni.

2016. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!