Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előfordulhat, hogy a szervezet...

Előfordulhat, hogy a szervezetem nem bírja a barátom nyálát és attól jön ki a herpesz a számon? Ha nálam van 7végén mindig kijönnek a hólyagok rá 2napra, hogy elmegy, ha meg nem jön, a herpesz sem újul ki. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok, hogy bizonyos emberek után ha iszok, vagy csókolózok valakivel, akkor kijön a herpesz. De nem mindenkitől. Régen mikor iskolás voltam a barátnőm teájából ittam az ő üvegéből, és egy ideig folyton kijött a herpesz, de egy idő után megszokta a szervezetem, és immunis lettem rá. Ti mióta vagytok együtt? Hátha te is idővel megszokod.
2010. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ! :) Most lesz 4hónapja,hogy együtt vagyunk,de mivel messze lakik mindig csak 7végén tudunk találkozni.Nyárra tervezzük az összeköltözést,ezért is érdekelne valami megoldás.Bár remélhetőleg ha majd többet leszünk együtt akkor én is hozzászokom majd :)
2010. ápr. 2. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Remélem nálad is így lesz. Sok boldogságot kívánok! Ez nem állhat az utatokba :-)
2010. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Anno azt tanultam biosz órán, hogy van esély, hogy megszokd a másik nyálát, de a ba az, hogy az ilyen problémák kémiai és bakteriális eltérésekből alakulnak amiket nem biztos, hogy megtudsz változtatni (a bakteriális változhat, idővel egyforma lesz a bakteriális hátteretek ha sokat csókoloztok :P), a kémiai nem változik. Szóval ha kémiai eltérés miatt lesz herpeszed akkor mindig kifog jönni vagy csak csókolózatok csukott szájjal és nem lesz herpeszed (egyébként nem tartják orvosilag jónak a nyálas csókot pont ezekből kifolyólag, mert ami most neked herpesz az másnál sokkal komolyabb baj is lehet :S).
2010. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17:09 köszönöm :)

17:12 köszi neked is a választ!hát remélem nem kémiai eltérés miatt újul ki..

2010. ápr. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!