Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mostanaban rossz a lehelletem,...

Mostanaban rossz a lehelletem, lepedekes a nyelvem. Ragozas, fogmosas ellenere is. Nyelvkaparot hasznalok, de par ora mulva ujra jelen van a lepedekes nyelv, ami feher es ritkan sargas. Drogeriakban esetleg lehet ra kapni valami ellenszert?

Figyelt kérdés
Meregtelenites otlet ami tuti bevalik??

2016. márc. 16. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A leírtak alapján lehet, hogy ez gomba. Vagyis szerintem az. Menj el fogorvoshoz, kapsz rá cseppeket, amivel pár napig kell kenegetni.

Egy asszisztens

2016. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy gombás a nyelved, ahogy írja az előző válaszoló, de attól még nem lenne rossz a leheleted.

Használj fogselymet is, a nyelvedet meg fogkefével és fogkrémmel dörgöld, ne nyelvkaparóval.

2016. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam iskolai fogaszaton..nem tett megjegyzest a lepedekes nyelvemre. Meg most random hozzam fel hogy rossz a szajszagok? Lehet csak en vagyok vele igy de kinosnak erzem. :(
2016. márc. 16. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondhatod a fogorvosnak, hogy úgy érzed rossz a leheleted, nem fog hülyének nézni. És külön hívd fel a figyelmét a nyelvedre.
2016. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!