Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb. egy hete voltam fogorvosná...

Kb. egy hete voltam fogorvosnál, betömték a fogamat. Ha összecsattogtatom a fogamat akkor enyhe fájdalmat érzek. El fog ez múlni? Menjek vissza?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 23:22
 1/3 A kérdező kommentje:
egy hétnél talán több idő telt el
2016. márc. 19. 23:28
 2/3 A kérdező kommentje:
és a fogam melletti ínyemnél lüktető fájdalmat érzek
2016. márc. 19. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:

kérdéses, gyökérkezelés gyanús, de 2 hetet kellene várni.


Cataflamot kellene szedned legalább egy hétig, hogy hátha elmúlik magától, mint nekem (kb 2 hétig fájt), de azt vény nélkül nem kapsz, viszont a Voltaren Dolo ugyanaz a hatóanyag fele dózisban, vagyis 2x2 de akár 3x2 arányban is szedheted, de tényleg csak annyit amennyit muszáj.


Viszont mindenképp reggel és este vegyél be 2x2-t. (orvos nekem is ezt mondta, akkor is, ha nem fáj). Mármint Cataflamból csak 1-et kellene de a dolo az fél dózis, vagyis 2x-es arányban kell szedni ahhoz képest.

2016. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!