Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó felső fogszabályzóval...

Alsó felső fogszabályzóval mennyi idő múlva tudok majd fuvolázni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt a fuvolázást a sz.pásra,vagy a hangszerre érted?
2016. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú de vicces vagy. A hangszerre értettem.
2016. márc. 21. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök komolyan kérdeztem,látom nem ismered az oldalt eléggé. De akk várjad a válaszokat művésznő.
2016. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem 4 napja tették fel ,és 8 évnyi fuvolázás után egy hangot se tudok kijátszani. Azzal bíztatom magam ,hogy majd egyszer úgyis sikerülni fog,feladni ennyi év után nem szabad! (De gondolhatod mennyit sírtam a kották felett) szóval mindenkinél változó. Van akinek már menne ha a helyembe lenne , van akinek eltart több honapig is. Saját magamon vizsgálva a helyzetet úgy érzem többnyire a felső ajkadtól függ. Ha azt nem zavarja a fogszabályzó és ezért jól tudod megformálni a kis lyukat amin kifújod a levegőt, nem lesz problémád :) ezen kívül nyilván attól is függ milyen volt a rekeszizmod. Ha a nagyon magas hangokat többnyire az ajkad formálásával tudtad kipréselni ,és nem a jó támasszal ,akkor ezek nem fognak sikerülni...először . De KITARTÁS! Sose add fel!!
2016. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nekem csak június elején teszik föl, de mát most félek hogy mi lesz ha nem fog szépen szólni vagy nem tudom majd kijátszani a magas hangokat.
2016. ápr. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!