Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 éves ismerősöm fogai...

20 éves ismerősöm fogai kiálló, sárga, igénytelwn hatást keltőek voltak, fél évig nem láttam, erre most látom képen, hogy tökéletes és fehér fogsora van. Amúgy szél lányról van szó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ennyi idő alatt hogy tudta megcsináltatni?

2016. márc. 22. 22:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Sok pénzért még akár pár nap alatt is megcsináltathatta pl. budapesti top fogorvosi klinikán, reálisan pár hét/néhány hónap kell hozzá, beavatkozástól függően. Ha amúgy nagyjából épek voltak a fogai, lehet csak koronát v. kerámia héjat rakatott rájuk. Ehhez le kell csiszolni az eredeti fogakat, de nekem is pl. egy ülésben 6-ot megcsináltak. Még az is lehet, hogy csak fehérítette a fogai nagy részét.
2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rákérdezni nem akarok tőle de nagyon kiálló csúnyàcska fogsor volt, furcsáltuk is h ilyen szép csajnak. Biztos sokat szenvedett vele szegény. Korona szetintem kizárt, gondolom nem kivehetős, inkább implantátum.
2016. márc. 22. 22:20
 3/6 anonim válasza:
A korona és a kerámia héj nem kivehetős és ma már olyan tökéletesre meg tudják csinálni fogtechnikusok, hogy nem lehet megkülönböztetni az eredetitől és a teherbírása is ugyanolyan. Az implantáláshoz jóval többet leszednek a fogból és az egy kisebb műtétnek számít.
2016. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De kiálló, szabályozatlan fogsorra koronát?
2016. márc. 22. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy fogszabályzója van. Vannak ún. láthatatlan fogszabályzók, mint amikor a belső oldalra ragasztják a bracketteket vagy a mélyhúzott sín.

Ha meg csak képen láttad photoshop is lehet.

2016. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Képen egy gombnyomás a szín.:)

Élőben is nézd meg, és érdeklődj, hogy szabályoztatta-e.

Ha közlékeny, akkor mindent elmond.

Egyébként az én fogaim a 2. legvilágosabb rányalat, ami a tömőanyagoknál létezik, mégis ilyen hatása van, mert porcelán bőröm van. Ha kis színt kap az arcom nyáron, az már elég ahhoz, hogy fehérnek hasson mellette.

Piros rúzs mellett szintén sárgásak a fogak.

Ezen túl lehet políroztatni, az is levesz egy árnyalatot, meg ha olyan fogkrémet használsz.

2018. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!