Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan rakják fel a fogszabály...

Hogyan rakják fel a fogszabályzót? A gyűrűket, hogyan rakják fel? Fáj? Milyen színű gumit válasszák? Lehet kétszínű t is?

Figyelt kérdés
Valaki tudna küldeni magyar fogszabályzásról videókat küldeni?Minden sima fogszabályzóm kell színes gumik?Milyen szín lenne a legjobb?Nem olyan csúnyán a fogam.Íhy kiemelhetem színésszel.És hogyan rakják fel a fogszabályzóm?Milyen színeket érdemes választani?
2016. márc. 24. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem felragasztotta azokat a nagy bizbaszokat a belső híddal a két nagyőrlőre

utána a fogakra a csillagokat aztán a sín és a gumik.

Egyáltalán nem fájt és csak másnapra húzta.

Én nem ajánlok különböző színt ha raknak se mert idiótán néz ki,valamint világosat se.Az én világos zöldem elszíneződött eléggé a mostani sötétkék jobb,bár ez lehet betudható annak is hogy nem mosom kajánként, kávézom és cigizek is.

2016. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI a választ. Jöhetnek még.
2016. márc. 24. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok fajta van, nekem nincs is gumi rajta.. Nekem ilyen van: [link]

Szóval érdemes orvostól kérdezni, ő tud majd segíteni, hogy a neked valót kapd meg 😊

2016. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi és még valami tippet adnátok.Nekem sima ,fém fogszabim lesz.
2016. márc. 25. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!