Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj e a fogtomes? Sos

Fáj e a fogtomes? Sos

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem faj e a fogtomes jobban mondva inkább az injekciotol felek. Nagyon fáj ? Kibirhato ? Ezer éve voltam fogaszaton. Mire szamitsak? :( herpeszem van, ez befolyásolhatja ?

2016. márc. 29. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan ismerősöm akit elküldött a doki amikor meglátta a herpeszt. Személy szerint én furcsáltam, soha nem hallottam még mástól. Esetleg más megtudja erősíteni vagy cáfolni..

A fogtömés nem fáj, nekem tömtek már érzéstelenítő nélkül is, de ajánlom az injekciót, mert néha kellemetlen lehet. Nem kellemes a szuri, de csak egy pillanat amíg beadják, egyáltalán nem vészes.

2016. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha félsz az injekciótól, megkérheted a fogorvost, hogy fagyassza le az ínyedet szúrás előtt. Nekem mindig lefagyassza,ezért csak a hideget érzem amit ráfújt

A fogtömés ha jó érzéstelenítést kapsz nem fáj, sőt semmit nem érzel.

2016. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felek !! :( :(
2016. márc. 29. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért? 6 éves gyereknek is tömnek fogat.. Ha ő kibírja..

Csináltasd meg és örülj, hogy nem gyökérkezelni vagy húzni kell.

2016. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elkeseríteni nem akarlak, nekem most volt sajnos egy húzásom a napokba és egy tömésem valamint még 4 fogam vár tömésre. A húzás pedig nem sima húzásvolt gyökéremelővel kellett kiemelni, semmit nem éreztem vicc volt az egész, ahhoz képest a tömés pokolian rossz volt alig vártam hogy vége legyen meg is kérdeztem hogy meddig akarunk még fúrni faragni mert már nem bírom.

Az injekció előtt mindig kérek, érzéstelenítő sprayt ami miatt egyáltalán nem érzem az injekciót. Mindenki attól fél szerintem a legjobb része az egésznek :D

Nem megijeszteni akarlak a tömés sem fáj, de valahogy olyan kellemetlen érzés ahogy fúrja.

2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En most voltam fogtomesen, rettenetesen féltem, de nem volt miert:) Raadasul eleg nagy volt rajta a lyuk is de nem kaptam szurit es ugy sem fajt😊
2016. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!