Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen elektromos fogkefét...

Milyen elektromos fogkefét érdemes vennI? Na és persze hol lehet jó árban kapni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Braun van és elégedett vagyok vele. Érdekes módon nekem az számít a legtöbbet, hogy a fogmosási időt menet közben jelzi (fél percenként kicsit másképpen rezdül), így jobban tudok figyelni, hogy mindenhol egyformán megmossam a fogam, és egy nagyon jóleső befejezettség érzésem van a végén. Igazából ez nekem eléggé motiváló, régen a gyalogos fogkefével csak ímmel-ámmal mostam fogat. De ez nem mindenkinek jön be vagy fontos, olyat is olvastam, akit inkább zavart.


Szerintem árban nem is a készülék a durva, hanem hogy ugyanúgy kb. háromhavonta kefefejet kell cserélni, mint a sima fogkefénél. Nem tudom pontosan, de kb. 800 Ft/db, és ugye személyenként kell, míg az elektromos részt többen is használhatják. Szóval ennek nézz utána. Egyszer vettem talán spar-os vagy teszkós utángyártott kefefejet, de az nem volt olyan jó, úgyhogy azóta megveszem a drágábbat.

2016. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ~OnLány~ ***** válasza:

A barátomnak is Braun van,éppen ugyan az az érzetem,mint ahogyan az első válaszoló írta.

Olyan szép tiszták a fogaim,meg alapjáraton nagyon hamar lerakodik a fogkő,nekem is vennem kellene egyet,de én is ilyet fogok biztosan.

Azt hiszem 20 euró körül vette és természetesen a fejecskéket cserélni is kell,ahogyan az előző írta,azt nem tudom mennyibe kerülhetett.


Én már láttam gyógyszertárban is,de nem tudom ő hol vette,külföldiek vagyunk.

2016. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fogíny vérzéses vagyok és elektromos fogkefét kell vennem a jövőben!

Én is a Braun (Oral-B) készülékeket néztem(fogkefe+szájzuhany).

Elég jókat hallottam róla ,illetve sok fórumon(külföldi is) csak dicsérik.

2016. ápr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ahogy előttem írták ha Braun (Oral-B) márkát választasz, nem lősz mellé. Prémium kategóriában Philips szónikus fogkeféi vannak. Oral-B készülékekből már 3D verziót érdemes venni: Professional Care 500 az alap, ehhez egy vagy két fejet adnak. Professional Care 3000 készülékben már erősebb motor van, 5 fejjel árulják. Professional Care 6000 készülékben plusz kényelmi funkciók vannak, általában 3, 6, 7 fejjel értékesítik, érdemes neten nézelődni. Egy kimondottan erre szakosodott webshop: www.jofogak.hu Több pozitív véleményt lehet olvasni róla az Árukereső.hu-n.
2016. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve, de Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 21. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a jófogaknál lényegesen olcsóbbakat is találtam, szóval érdemes keresni.
2016. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Professional Care 3000-et nagyon szidják, akkor már inkább 6000-est vedd árban nem sokkal több,mint a 3000-es,de minőségben erősen veri.
2016. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!