Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » ZYMAFLUOR 17 evesen?

ZYMAFLUOR 17 evesen?

Figyelt kérdés
A fogorvosom ajanlotta,hogy szedjem a zymafluort,mert feheriti az elegge sargas fogaimat.De 17 eves vagyok,es a neten azt olvastam,hogy ez kisbabaknak valo,es nemis feheritesre,hanem a fogzomanc erositesere hasznaljak.Teljesen osszezavarodtam.Akkor most mi van???Nemis feherit,es nemis nekem valo?De nem hinnem,hogy a fogorvosom igy atverne...
2010. ápr. 6. 14:16
 1/2 anonim válasza:
Ha orvos ezt mondta szedd ezt, nemfog átverni.
2011. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De nyugodtan szedd!Nálunk itthon csak az 1/4-es verzió van mára mert a rendes 1mg-osat betiltották,hátha nem mennek az emberek fogdokihoz....Tényleg fehérít és tényleg védi a fogakat!Csak ahogy nekem mesélte több felnőtt aki szedte és egy fogorvos is nyugodtan lehet a negyed mg-osból bevenni 4-et ,hogy meglegyen a felnőtt adag!Megyek is ma venni én is!Üdv.!
2011. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!