Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a tapasztalatok a pesti...

Mik a tapasztalatok a pesti Szentkirályi utcában lévő szájsebészettel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nem kell beutalo és mindenkit fogadnak. Ez igaz? És aki volt már ott elégedett az eredménnyel?

2016. ápr. 15. 11:21
 1/7 Antalbaba ***** válasza:
Kicsit összemosódik az ottani ügyelet a szájsebészettel. Az ügyeletre mindenki mehet, nem kell beutaló, csak végtelen elszántság és türelem; a szájsebészet továbbra is beutaló-köteles, de - ha minden igaz - oda is lehet menni bárhonnan, csak készülj fel rá, hogy "tanulók" fognak aprítani:-(
2016. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Voltunk ott tavaly. Arra készülj fel,hogy nagyon sokat ke várni és ha túl tudsz azon jutni,hogy maga a hely elég ijesztő és gusztustalan,akkor nem lesz gond. :)

Páromnak a fogát húzták ki, de semmi baj nem volt. Tanulók csinálják ami azért jó,mert nagyon lelkesek,lelkiismeretesek és kíméletesek. :) jobb mint bármelyik SZTK. Beutaló azt hiszem kelleni fog,de ha nem tudsz magánfogorvoshoz menni,akkor inkább ezt javaslom. Nekem az SZTK-ban úgy kitépték a fogam,hogy majdnem 1 hónapig fájt a helye és bele is törtèk. A párom máe másnap nem érzett semmit...

2016. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi probléma nincs vele. Bár páciensként nem voltam, de gyakorlatoztam ott. Szerintem nem undorító hely, nyilván nem olyan a hely, mint egy magán, ahol húzásonként 10ezreket elkérnek. Abból van pénz csilli-villi pultokra és a többire.


A higiénés szabályok be vannak tartva, ami szerintem a legfontosabb. Ki nem szarja le milyen a pult?


A tanuló szót pontosítanám rezidensre. Végzett fogorvosokról van szó, akik néhány éven belül szájsebész szakvizsgát tesz. Ne esetlen, kis bénákat képzelj el. Nagyon ügyesek és lelkiismeretesek. Plusz szerintem aranyosak is.


Ha bemész ambulanciára onnan is fel tudnak utalni, de többnyire ott kihúzzák a húzni valót.

Lent az ambulancián is többnyire rezidensek vannak, mivel ez egy oktató intézmény. Szájsebész rezidens mindig van lent, és változó, hogy a másik konzis, paros, fogszabis vagy egyéb.

2016. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végzett fogorvosokról van szó, akik néhány éven belül szájsebész szakvizsgát tesznek*
2016. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem sokkal jobban megcsinálták a fogamat, mint a körzetis. Ez nyilván azért van, mert a körzetis már csak rossz esetben rutinból dolgozik, míg a hallgató valóban nagyon odafigyel. Velem nagyon kedvesek voltak, ha lehet ilyet mondani: jól éreztem magam. Teljesen fájdalommentesen húztak.
2016. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez a Stomatologia?
2017. máj. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!