Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha 18 éves kor előtt kezdem a...

Ha 18 éves kor előtt kezdem a fogszabályozó igénybevételét de tegyük fel csak 19 évesen vennék le akkor fizetnem kell?

Figyelt kérdés
Mármint persze 18 alatt is van X összegű önrész. Azonban tegyük fel én elkezdem csináltatni 17,5 évesen. Még mielőtt betölteném a 18-at a fogszabályozó már rajtam lenne. Akkor a felhelyezés utáni kezelésekért fizetnem kell? Remélem érthető a kérdés.

#fogápolás #fogszabályzó #éjszakai fog szabályozó #18 év alatt fogszabályzás #18 év felett fogszabályozás
2016. ápr. 20. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen sajnos, baratnom is igy jart! Mar nem emlekszem pontosan de arra igen mikor mondta h tobb tizezret kell fietnie mert elmult 18 es mar nem tamogatjak.
2016. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat nalam ugy volt hogy majusban toltom be a 18-at es januarba tettek fel nekem azt mondtak hogy amig le nem erettsegizek nem kell fizetnem a kezelesekert de miutan leerettsegiztem igen.
2016. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem most két hete vették le az állandó fogszabim másfél év után. Viszon már márciusban betöltöttem a 18-at. A suliból egy iskolalátogatásit kellett leadnom a dokinak amivel igazoltam hogy meg suliba járok. így maradtak azok az árak mint azelőtt.
2016. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!