Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínyvérzés megszüntetésére...

Fogínyvérzés megszüntetésére melyik fogkrémet ajánlanátok és hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
MERIDOL szájvíz és fogkrém. Megbízható svájci márka.
2010. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szájvíz: patika, fogkrém is elvileg, vagy utóbbi dm, Rossmann.
2010. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A parodontax fogkrém nagyon jó fogínyvérzésre, fura az íze de meglehet szokni.
2010. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A meridol, paradontax tényleg jók, viszont lehet, hogy fogköved van amelyet csak a fogorvos tud leszedni.
2010. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is sokszor vérzik az ínyem, de semelyik csodafogkrém nem használt rá. Nekem a strepsils+ nevű száj és torokfertőtleníttő jelenti a megoldást, egy kúra után általában két-három hónapig nem szokott gondom lenni.
2010. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Meridolt használok. Jelentősen csökkentette a tünetet, de nem szüntette meg 100%.
2010. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, én elektromos fogkefére váltottam és bejött. Valamint mindig használj fogselymet és vegyél Listerine szájvízet ,olyat amelyik kimondottan fogínyre van, ilyet csak gyógyszertárban tudsz venni. Remélem segítettem.
2010. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!