Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jól gondolom, hogy azt a...

Jól gondolom, hogy azt a fogkrémet javasolják a fogorvosok, akik a legtöbbet fizetnek nekik?

Figyelt kérdés
Nem hiszek nagyon a fogkrémek közötti nagy különbségben, szerintetek van? Fogorvosok esetleg vannak itt?

2016. máj. 6. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Szerintem amit a tévében látsz, azok színészek.
2016. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tvre gondoltam, hanem eloben a fogorvosok altal javasolt dolgok.
2016. máj. 6. 23:01
 3/4 szonata ***** válasza:
Nem fogorvos vagyok. A saját tapasztalatod fog segíteni a számodra legjobban alkalmas fogkrém kiválasztásában. Sajnos minden reklámban - ebben is - üzleti érdek is meghúzódik a háttérben. Az árak közötti különbség a minőséget tükrözi, igen, érdemes a drágább fogkrémet használni, mert az annyival többet is tud. A száj higiéniája, a fogak tartós egészségi állapota ezen is múlik. Nem említek márkákat,javaslom sorra a kipróbálást és azután a számodra legmegfelelőbb mellett a döntést. Saját tapasztalom: nem mindig a már megszokottat vásárolom meg, az illat és hatás miatt olykor-olykor "frissítek". Jó tanács: ne a reklám legyen a segítő társad,hanem a saját tapasztalatod. A reklám igen költséges és az árban is megjelenik. Vannak a polcon szerényen meghúzódó, kevésbé reklámozott, árban elfogadható fogkrémek is.
2016. máj. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenhol GUM-ot ajánlottak. Meg is vettem. Aztán a páromnak is azt ajánlott egy másik orvos, meg a munkatársamnak is. Akkor kezdtem el gondolkodni. Kipróbáltam más terméket és jobbak és jóval olcsóbbak. Mérges voltam, hogy a reklám és kenőpénzek miatt fizettem egy vagyont amikor a minőség meg nem is olyan jó..
2016. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!