Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Visszamenjek...

Mit csináljak? Visszamenjek vagy várjak?

Figyelt kérdés
Kedden gyökérkezelték a fogam... ahogy végeztek 2 óra hosszáig nemfájt, de azóta borzalmasan. Kaptam nagyon erős fájdalomcsillapítókat,de egyiktől se lett jobb. Félek,hogyha visszamegyek a fogorvos majd pattog, hogy "megint te.." jövőhét szerdára van időpontom. jól bírom a fájdalmat,de ez már túlzás..a számat se bírom kinyitni :S:'(
2010. ápr. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

szia:)

hát ha már nem bírod, akkor szerintem menj vissza...nincs joga a fogorvosnak pattogni, mert neki az a dolga h segítsen, főleg annak, akinek ő gyökérkezelte a fogát:)

jövhét szerda még elég hosszú idő, és itt a hétvége...akkor nem biztos h lehetne menned, vagy nem tudom...

ennyire mogorva fogdoki?:(

esetleg keress jobb fogorvost, aki kedves és türelmes:)

amúgy tényleg nincs joga pattogni...

ajj nagyon sajnállak, mert nekem már sokszor fájt a fogam, és tudom mennyire nehéz elviselni...

majd írj, hogy döntöttél:)

jobbulást:)

2010. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt gyökérkezelés után nem fájt majd újra fájt és jött a hétvége nem tudtam mit csináljak felhívtam az orvost bementem csináltak egy röntgent minden jó volt meg mire az orvoshoz értem már nem is fájt annyira azt mondta, hogy lehet, hogy a töméstől van.
2010. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most volt gyökérkezelésem. A doki a végén elmondta, hogy érzékenység és enyhe fájdalom egy ideig még lehet, de erős fájdalom esetén mindenképp menjek vissza. Szerintem ne várj vele!
2010. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tompa fájdalom még lehetséges. De ahogy leírod ez bőven túl megy rajta, úgyhogy szerinetm ha nyugodt hétvégét szeretnél menj vissza holnap.

Már megtanultam, hogy az ilyen fogak mindig hétvégén fájdulnak meg, amikor ügyelet van csak.

2010. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy minden nap kettőig van benn csak. nekem meg suli van 3-ig... próbáltam elkérni magam hamarabb de a tanár is köcsögölt hogy nem mehetek. :/ pedig mondtam neki hogy fontos lenne.

nem a fogorvos a mogorva. tök aranyos meg minden. de az asszisztensétől a falra tudnék mászni. olyan bunkó meg lekezelő. amikor bemegyek,az előttem lévő emberről kezd el dumálni... annyira bosszantó.basszus ha kimegyek,rólam is elkezd ugatni? ... ezért nem szeretek odamenni. ésigen..nem tompa fájdalom ez,ha kimegy a gyógyszerek hatása.. : )

2010. ápr. 9. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!