Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek nekem kellene...

Szerintetek nekem kellene fogszabályzó? Képet nem tudom hogy kell felrakni. Valaki megmondaná hogy kell felrakni képet hogy megmutassam?

Figyelt kérdés
Valaki megmondaná hogy kell felrakni képet hogy megmutassam?? A felső fogak előre nőttek az első 2 fogam nyuszifog és van rajta egy szuvasodás.. A nyuszi fog még nem is anyira vészes. És hogy legyen fehérebb fogam?? Hogy tüntessem el a szuvasodást??
2016. máj. 9. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

www.kepfeltoltes.hu oda feltöltöd az ott kiadott linket ide bemásolod.

A fogad fogfehérítéssel lehet fehérebb, amit fogorvos tud neked csinálni, a szuvasodást szintén fogorvossal beszéld meg.

2016. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


talan nem benaztam el....

2016. máj. 9. 20:46
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


jaj most miert kultem el tobbszor

2016. máj. 9. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Te szoktál fogat mosni?
2016. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Atyaég, mennyi fogkő. -_- Te most szívatsz minket, ugye?
2016. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akármilyen képet is raksz fel, a lényeg - vagyis a szabályos harapás nem fog látszani. Fogorvoshoz kellene elmenni, aki megnézi a harapásodat és megmondja hogy kell-e vagy sem, illetve hogy milyen készülék típusra számíthatsz. Fogszabályzós fogorvoshoz is mehetsz, az első alkalom úgy is csak konzultáció - ez általában maszeknál is ingyenes vagy kedvezményes.

Fehérebb fog: szedesd le a fogkövet és políroztasd át a fogorvossal.

Szuvasodás: te nem tudod eltüntetni. Annyit tehetsz hogy beülsz egy fogorvos székébe és rábízod a dolgot. Ő majd kitisztítja a szuvas részt és fogszínű tömőanyaggal betömi.

2016. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A képen csak az első fogak látszanak, azok nagyon szép formájuak nem kell nekik fogszabályzó. Ettől függetlenül a hátsók miatt lehet hogy kell de azt innen nem látjuk.

A szuvasodással és a fogkővel nem tudsz mit csinálni, azt csak fogorvos tudja rendberakni. Eléggé el van színeződve úgyhogy nem sokat várnék a helyedben.

Látszik hogy nagyon el vannak hanyagolva a fogaid, úgy látszik nem nagyon mosod őket ami nagy kár mert amúgy gyönyörű fogaid vannak.

2016. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!