Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hét alatt elromlott a...

Egy hét alatt elromlott a fogam, vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken tömték a bal felső 7es fogam,gyökérkezelve volt, panaszmentes is ez a fogam. Kb fél évig nem rágtam a bal oldalamon, mert decemberben a bal alsó 6ost sikerült az orvosnak elronati, aztán a felső 7est stb. A lényeg hogy egy másik doki megmentette mind a kettőt és kezdek visszaszokni arra, hogy rágok a bal oldalon is. És ma azt vettem észre,hogy a bal felső 6os, nyomásra érzékeny,fáj. De csak nyomásra. És 100%, hogy nem az, amit múlt héten tömtek,hanem mellette. De a doki azt mondta, nincs több rossz fogam,fél évente menjek vissza. Akkor most ez miért lehet?
2016. máj. 9. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt senkinek nem romlik el a foga.

Amennyiben nem készült rtg erről a felső 6-osodról a közelmúltban, úgy el tudok képzelni egy gyökércsúcsi gyulladást, tályogot, aminek kívülről nincs semmi ismérve, lehet a fog koronája teljesen ép is. Volt rtg?


Ezenkívül: voltál mostanában (1-2 hete) megfázva? Az az igazi taknyod nyálad összefolyik típus.

2016. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem voltam megfázva, kicsit allergiás vagyok de nem folyik se a nyálam se a taknyom.:D

És kb másfél hónapja készült róla röntgen.

2016. máj. 10. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!