Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszabályozó "alkatrés...

Milyen fogszabályozó "alkatrész" lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Először is, ne nézzetek nagyon hülyének a kérdés miatt, tudom, meg kellett volna kérdeznem még ott helyben amikor felrakták, de eléggé sokkolt az egész és el is felejtettem.:D Szóval, a helyzet az, hogy tegnap fogorvosnál felraktak egy készüléket, amit 4 fogamon lévő gyűrűk tartanak. Azt hittem ez egy szájapdlás-tágító, de utánanéztem és az egy vékony fém dolog amit eléggé hátra raknak, nekem pedig egy műanyag sima felületű lapocskám van, az első fogaimhoz közel kezdődik és kb a szájpadlásom közepéig megy el. Valamint látok még rugókat is:D Ha valaki elmondaná, hogy ez pontosan micsoda, és mire jó, annak nagyon hálás lennék:) Köszi előre is^^

2016. máj. 13. 17:58
 1/3 anonim válasza:
a leiras alapjan nekemiskb ez van/volt, es azert kellett mert hatul kihuztak a fogam es fogszabival elore kellett huzni..tobbfele fogszabalyzo van,egy dragabb valtozat a fem ami a fogakra van epitve es van az olcsobb kategorias ami azthiszem neked is van:) valszeg arra jo hogy egy fogat elore huzzon vagy a erde fogakat helyre allitsa, remelem erted es segitettem valmit^^
2016. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*ferde *valamit
2016. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez is egyfajta ívtágító (distal jet). [link]
2016. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!