Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit gondoltok erről lányok?...

Mit gondoltok erről lányok? Fogszabályzó srácnak.

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok és megjött a kedvem hogy reltetessek egy fogszabályzót. Nem annyira durván látszik az eltérés de azért látszik. Szexinek tartjátok egy ha egy srác 26 évesen felrakat fogszabályzót? Nekem valamiért tök jó dolognak tűnik. Bevallom kicsit attól félek hogy hogy fogok vele enni. Mennyire lesz macerás a dolog. Viszont tök jó lenne ha szép sorba állnának a fogaim mert elég igényes típus vagyok szóval azért bántana a dolog hogy ha már van lehetőség fogszabályzásra akkor ne használjam ki. Tényleg csak az evéstől félek kicsit, mondjuk a fájdalom se kellemes. Szerintetek is jó ötlet ez? Egyébként én rohadt szexinek tartom ha egy lányon van fogszabályzó. Nekem az azt sugallja egy lányról hogy igényes magával szemben és képes elviselni kellemetlenségeket egy nagyobb cél érdekében. Meg amúgy is szexinek tartom. Ti hogy vagyoktok ezzel? (persze tisztában vagyok hogy nem ez a funkciója hogy szexi legyen de attól még lehet az is nem?) Nektek lányok volt ilyen? Ha igen milyen érzés maga a tudat hogy van rajtatok? Ja igen és szerintetek melyiket rakassak fel, láthatatlant azaz nyelv felölit vagy a klasszikus fogszabályzót a külsőt. Engem egyénként a klasszikus jobban vonz bár lehet a másik kényelmesebb ami nem látszik? Van ilyen tapasztalatotok? Ti melyiket rakatnátok fel? Köszi a válaszokat előre is :)))

2016. máj. 18. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis az igényesség jele, ha valaki fogszabályzót hord felnőttkorban, főleg ha az egy férfi. Becsülendő. Az evés miatt nem kell félned, fogsz tudni vele enni csak kicsit óvatosabbnak kell lenned. A fájdalom is elviselhető, a lényeg, hogy mindig a cél lebegjen a szemed előtt. Ha megengedheted magadnak, akkor vágj bele. És ha már ennyire bejön neked a fogszabályzó, akkor "klasszikusat" kérj. A nyelv felőli csak annyiban előnyösebb, hogy nem látszik. Nehezebb tisztítani és a nyelvedet is kikezdheti plusz még a dokinak is nehezebb vele dolgozni.
2016. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Speciel nem szexinek tartom, hanem az igényesség jelének (persze akinek nincs rá keret, az más téma). (34N, fogszabályzós)
2016. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!