Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen tapasztalataitok/élmény...

Milyen tapasztalataitok/élményeitek/tippetek vannak fogszabályozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónap múlva teszik fel a felsőt. Nekem az alsó állkapcsom hátrébb van. Erre mit fogok kapni?

2016. máj. 22. 21:37
 1/7 anonim válasza:

Nekem egy hét múlva veszik le úgy, hogy tavaly június közepén tették fel szóval kevesebb mint egy évet volt fenn. Az első hét elég kellemtlen volt, 3 napig nem is igazán tudtam enni de utána megszokod és nem is fogod észrevenni, hogy ott van. Annyi kellemetlenség van vele,hogy az ételek nagyrésze borzalmasan bele tud ragadni és azt mindíg ki kell piszkálni.

Nekem is hátrébb volt az alsó álkapcsom és ezért ve kelett gumizni a felső szemfog és az alsó leghátsó örlő között, hogy előtlre húzza. Ha jó az orvosod először ezt fogja megpróbálni, de ha nem esélyes, hogy kihúzza a felső négyeseket.

2016. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem egy hét múlva veszik le úgy, hogy tavaly június közepén tették fel szóval kevesebb mint egy évet volt fenn. Az első hét elég kellemtlen volt, 3 napig nem is igazán tudtam enni de utána megszokod és nem is fogod észrevenni, hogy ott van. Annyi kellemetlenség van vele,hogy az ételek nagyrésze borzalmasan bele tud ragadni és azt mindíg ki kell piszkálni.

Nekem is hátrébb volt az alsó álkapcsom és ezért be kelett gumizni a felső szemfog és az alsó leghátsó örlő között, hogy előre húzza. Ha jó az orvosod először ezt fogja megpróbálni, de ha nem esélyes, hogy kihúzza a felső négyeseket.

2016. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem húz ki semmit szerencsére. Az előző ki akart húzni többet is, ezért jöttünk át ehhez az orvoshoz. Neked a gumi hatásos volt? Én attól tartok egy kicsit :S
2016. máj. 24. 07:08
 4/7 anonim válasza:
Nekem hatott a gumi kb 2 hónap alatt szépen előrehúzta az alsó álkapcsom. Az fontos viszont, hogy annyit legyen bennt a gumi amennyit csak lehet, nem csak éjszaka hanem amikor otthon vagy, csak akkor vedd ki ha eszel.
2016. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) nekem volt már éjszakaim 2 évig (2 is) de nem igazán mutatott változást és mivel nem tudtam tőle aludni, nem is hordtam.Iskolába kell hordani a gumit?
2016. máj. 25. 06:44
 6/7 anonim válasza:
Iskolába nem kell csak éjszaka és ha otthon vagy és nem zavar pl amikor nem eszel.
2016. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. máj. 27. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!