Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretném hogy a fogaim...

Szeretném hogy a fogaim szépek feherek legyenek, nem cigizikek semmi,13 eves vagyok es napi 2x mosok fogat reggel este es van valami eszkosz módszer hogy feherek legyenek a fogaim azon kivul hogy fogfeherites orvosnal?

Figyelt kérdés
Fogfehérítés
2016. máj. 23. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogak természetes színe nem fehér.

Próbáld ki a sok reklámozott fehérítő csodafogkrémeket, hátha bejön valamelyik. Ha nem, marad valamelyik fehérítő módszer.

2016. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam olyan, kereskedelmi forgalomban kapható fogkrémről, amelyik tényleg fehérítene, persze mindegyikről azt állítja a gyártója.

Házilag készíthetőekről hallottam, pl. szénporos-szódabikarbónás, amik jól fehérítenek - illetve pontosabban világosítanak, mert ahogy elhangzott, a csontok természetes színe nem fehér, hanem sárgásfehér. Amikor kezd határozottan sárga vagy barnás lenni, akkor érdemes "fehéríteni".

2016. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!