Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagy dillemában vagyok, már...

Ákos115496 kérdése:

Nagy dillemában vagyok, már kértem időpontot magán fogorvoshoz, de közben letört a fogamból egy nagyon nagy darab és csak a gyökér marad érdemes mostmár kivárnom mire a magán doki meg csinálja vagy rögtön mennyek szájsebészetre vagy dokihoz?

Figyelt kérdés
Esetleg még valaki valami Székesfehérvári Fogorvost akit ilyen esetben ajánl vagy kinek mi a tapasztalata ?

#fogorvos #Félelem .
2016. máj. 25. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már nem menthető a gyökér, így az lenne a legjobb, ha kivetetnéd szájsebészeten.
2016. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eddig értem de félek mire számíthatok ? mit csinálnak ? Meg esetlegesen van-e értelme hogy ezt altatásban tegyem mert ahova bejelenkeztem ott is huzzták volna csak altatásban .
2016. máj. 25. 12:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem mennék sztk-ába, ha van pénzed, inkább magán. Nekem szépen elrontották az sztkban és érzéstelenítő nélkül csinálták. SZóval ha van pénzed, magán. Milliószor jobb munkát végeznek nem spártai körülmények között.
2016. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor inkább magán fogorvosnál csináltatom meg , csak nem tudom addig mit csináljak hogy ne duzadjon fel vagy valami ilyesmit azért érdemes felkeresni a körzeti orvost hogy valami tanácsot kérjük rá ?
2016. máj. 25. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel a fogorvost, akihez időpontod van és beszéld meg vele.
2016. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a körzeti orvos hatásköre. Egyenesen szájsebészhez kell menni. Egyébként azért teljesen felesleges altatást kérned, mert a gyökér fogbelében levő idegek teljesen elhaltak, fájdalmat így már nem fogsz érezni. Inkább abban van rizikó, hogy ne törjön bele az ínybe a gyökér. Törékennyé vált, mivel a kálciumtartalmából jelentősen vesztett. így az sztk-snak és a magánorvosnak sem könnyű, persze ez attól is függ, hogy melyik fog gyökeréről van szó.
2016. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hátul a böcsesség fog előtti az ami most ebbe az állatpotba került . Csak félek és nem tudom mit tesznek vele .
2016. máj. 25. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egy többgyökerű fog így azt ajánlom, hogy ahhoz menjél, aki mihamarabb tud fogadni. Minél tovább marad így az ínyedben, annál kockázatosabban lehet egyben kiszedni.
2016. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem esetleg tudtok ajánlani valakit aki ilyett csinál és nem barbár munkát . Bár retegek és félek de elmegyek ha kell csak nem tudom kihez szabad kihez nem .
2016. máj. 25. 13:20
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szaroztam a végére elmentem maszekhoz és azt mondhatom hozzá vissza megyek nagyon jo kezü semmi vágás semmi kalapács peddig kezdte benöni az inyen a fogat és 2 perc allat kiszedte , nagyon köszönöm a válaszokkat , én azt tudom ajánlani ha van egy kis pénzed mennyen maszekhoz , sokkal másabb mint egy körzeti .
2016. máj. 25. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!