Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A második gyökérkezelő alkalom...

A második gyökérkezelő alkalom után normális ha ennyire fáj a fog?

Figyelt kérdés
Első alkalommal múlthét kedden kerestem fel a fogorvost.Röntgenezett,fúrt és szerintem elkezdte a gyökérkezelést majd betömte.Most hétfőn visszamentem kiszedte a tömést és folytatta a gyökérkezelést és betömte majd megkért hogy jővőhét hétfőn még menjek.Nos nekem hétfő óta úgy fáj a fogam hogy beszarok konkrétan,de azt mondta egy-két napig fájdogálhat,de hát ennyire?Napi 5 cataflam az alapcsomag.Felkeressem holnap a fogorvost vagy javulhat hétfőig az állapotom?21f

2016. máj. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire nem szabadna fájnia. Persze érezheted, szarakodhat is..hiszen ott meg lett bolygatva az egész, de valami nem stimmel ezzel a foggal. Menj vissza hamarabb, szerintem gyűlik a cucc az ideiglenes gyógytömés alatt......
2016. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erős fájdalom semmiképpen sem normális. Menj vissza és beszéld meg vele.
2016. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira nem szokott fájni, hogy gyógyszer kelljen, menj vissza mielőbb.
2016. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!