Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő-eltávolítás után a...

Fogkő-eltávolítás után a bölcsességfogam szúrja a bőrt, ha rágok. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen. Eltávolítás után ha mozgatom az állkapcsom ill. rágok Akkor a jobb felső bölcsességfog érintkezik a szájam szélével illetve a fog felett nem az ínynél hanem a szájnak a bőrénél teljesen felül fáj. Mit tehetek? Ez normális elfog múlni? Vagy mehetek vissza? Többet nem veszek részt ilyen eltávolításokon, ha utána ilyen van ....
2016. jún. 7. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen még nekem nem volt, hogy szúrta volna a bőrt, de kb 1 hétig nagyon érzékeny volt minden fogam fogkőleszedés után, ezen Sensitive Rapid fogkrém segített.

Ha hozzáér a fogad és szúrja a bőröd, akkor szerintem menj vissza, mutasd meg az orvosnak. ott valami más gond lehet.

2016. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meridol fogkrémet ajánlott. Nem tudok visszamenni utazok el. Csak eddig nem volt semmi baj a bölcsességfogammal, rendesen kint van, egyenesen áll nem ferdén, sosem fájt és nem is volt ilyen jellegű problémám. De most meg, hozzáér vagy ilyesmi és végig karcolja a bőrt és borzasztó. Megbántam, hogy elmentem. Most akkor szopni fogok egy hónapig ezzel ..
2016. jún. 7. 15:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem érzékeny egyik fogam se még az íny sem. Ezekkel minden rendben van. De ezen a részen már zsibbad a szám miatta...
2016. jún. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!