Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó és viszonylag olcsó altatás...

Jó és viszonylag olcsó altatásos fogászat hol van Budapesten?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mennyit fizettetek, és ennyiért mit csináltak. Előre is köszi!

2016. júl. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz olcsó alatt? Hány fogat kell kezelni? Egyébként butaság kb. 50 000 Forintot kifezetni csak az altatásért. Egy jó doki simán elérzésteleníti, úgy, hogy ne érezz semmit kezelés közben.
2016. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit rákerestem, pár éve még 40-60 ezer volt, most már 20 ezerért is találtam.. [link]
2016. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erről már hallottam, de náluk az egyéb költségek miatt sokkal drágább. Azért tettem fel a kérdést, mert lehet hogy van, ahol az altatás drágább, de ugyanannyiért több fogat csinálnak meg.
2016. júl. 8. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Altatásost olcsón nem fogsz találni. Ahol csinálják, ott eleve a hely színvonala miatt négyszer annyi minden kezelés, mint máshol.
2016. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!