Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utcai szájsebésze...

Szentkirályi utcai szájsebészet, tapasztalatok? (Semmelweis Egyetem Fogászati- és Szájsebészeti Oktató Intézete)

Figyelt kérdés
Valaki járt már ott? Ki melyik orvosnál volt, és mi volt vele a tapasztalata? A fenti bölcsességfogam elkezdett fájni, így ki szeretnám huzatni. Panoráma röntgenem van. Kinek mennyi ideig fájt a bölcsességfog húzás után a helye?

2016. júl. 21. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
En alapvetoen fogszabalyzasra jartam oda, de megfordultam a szajsebeszeten is, mivel a fogszabalyzo felrakasa elott nekem is ki kellett huzni tobb fogamat is. Nem mondom, hogy kellemes volt, de abszolut tulelheto, pedig en aztan kepes vagyok vinnyogni meg egy vervetelnel is :) de az ijedtseg nagyobb volt, mint maga a gond. Utana egy darabig verzett es talan 1-2 napig fajt, de az sem olyan brutalisan. A dokira sajnos nem emlekszem, csak annyira, hogy Adamnak hivtak, fiatal volt, szerintem tanonc, de ugyes es nagyon jofej :)
2016. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia :) nekem is fogorvostanhallgató húzott. Azt hittem, elalszok a székben, olyan ügyes volt. Meg szerintem ők még lelkesek, figyelmesebbek. Szóval nyugodt szívvel menj, aranyosak :)
2016. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Satsuky Hironoshy válasza:
100%

Voltál végül?

Nekem is ki kéne húzni a bölcsességfogamat, de nem tudom, hogy hová menjek.

2018. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!