Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Popa Délia fogorvosról...

Dr. Popa Délia fogorvosról tapasztalatok, vélemények? (Békéscsaba, Gyula)

Figyelt kérdés
Leginkább a fogszabályozás érdekelne:)
2016. júl. 21. 23:48
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nos,én a doktornőnél voltam.

Békéscsabán 2 fogszabályzó szakorvos van.Az egyik Dr.Popa Délia a másik az Dr.Nagy György.En szerintem elég kedves,jól végzi munkáját.Mielőtt Déliához mentem volna a doktorúrnál voltam ő azt mondta, hogy kikell húzni egy csomó fogamat,hogy legyen fogszabályzóm.Déliánál nem kellett 1 fogat se kihúzni,hanem éjszakai fogszabályzót adott.Viszont rengetegen mennek hozzá.

Remelem tudtam segíteni! ;)

Ha van kérdésed írj!

2016. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Nagy Györgynél voltam és nem kellett kihúzni rgy fogamat sem, tökéletesek lettek a fogaim!
2017. jan. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kihez mentél végül?:)
2017. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem a fogorvosom küldött hozzájuk mert az alsó állkapcsomon az egyik fogam ferdén állt. Ebből az lett hogy kaptam egy éjszakai fogszabályzót a felső állkapcsomra.

1 évig hordtam feleslegesen aztán váltottam állandóra. Az állandó eddig tökéletes volt, viszont mikor előző hónapban egyszerre hívtak be mindenkit Dr délia meg türelmetlen volt sikerült úgy összecsapnia hogy a fél fogsorom rosszul mozdult el tehát még rosszabb mint eredetileg volt. Arról nem is beszélve hogy Dr Délia mennyire bunkó az emberekkel és mennyire nem érdekli mennyire fáj az embernek amit csinál.Legutóbb azt hittem hogy ki fogja törni a fogaimat annyira erősen nyomta. Ha egy profi fogorvost keresel aki nem bunkó mindenkivel és nem rontja el a fogad akkor nem tudom kit keress de hogy Popa Déliát ne az biztos.

2020. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!