Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó viselésének...

A fogszabályzó viselésének második napján járok, húz, rágni nem tudok, de nem vészes. Fog ennél jobban fájni, vagy az első két nap a csúcspont?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 08:07
 1/5 anonim válasza:
Igen ez mindenkinek nsgyon fáj. Ajánlom hogy vegyetek be inkább puding, jughurt, mond anyudnak hogy főzzön krumplipürét ami igy folyékonyabb. De amikor feltették már akkor elkelett volna kezdened rágóznod. A fájdalom 1-2 hét múlva elmúlik, és megszokod. Ne piszkáld. Egy kis idő múlva olyan mintha a szadba se lenne. 4-5 nap múlva vagy,1 hét múlva várható lessz az hogy kicsit feldagad a szád. De ez nembiztos. 10 hónapja lesz hogy van fogszabályzóm. Ha bármi kérdésed van, üzenezbe. :)
2016. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a leszólásért, de ahány ember, annyi eset van. Attól, hogy neked nagyon fájt, még nem biztos, hogy nekem is nagyon fog. A felrakás utáni napon gondoltam
2016. aug. 4. 11:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Folytatom, bocsi. Szóval hogy gondoltam, hogy a legjobban fog fájni, de nem fáj annyira. Kajákkal rendben vagyok, elhiheted, hogy mivel már 2 napja van, vettünk és főztünk mindent, az orvosom is elmondte ezeket. Az pedig, hogy neked bedagadt a szád, eléggé nem törvényszerű. 10-ből 1 embernek ha bedagad :) Ne haragudj a lekezelő válaszért, de én egy olyan kérdést tettem fel, amire nem ez lett volna a normális válasz :)
2016. aug. 4. 11:18
 4/5 anonim válasza:

Szia! :)

Az elején amikor felteszik azután fáj a legjobban. Nekem alul sokkal jobban fájt amikor felrakták. A húzások már nem lesznek olyan vészesek. Kb 3 nap amíg jobban fáj utána szépen lassan elmúlik. Kitartás! :D

2016. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha elolvastad, oda írtam a száj dagadáshoz, hogy nembiztos.
2016. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!