Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lányok! Őszintén, egy ilyen...

Lányok! Őszintén, egy ilyen fogsor mennyire rontja az esélyeimet nálatok (FOTÓVAL)?

Figyelt kérdés

[link]


Megvan az összes fogam és a fotó nem olyan jó minőségű, de fehérek, nem szuvasak, nem fogkövesek, nem büdösek, viszont ugyan szimmetrikusan, de torlódottak.

Hogy látjátok ez mennyire ront az összképen?


Mennyire fontos, hogy egy srácnak tökéletesen szabályos fogsora legyen? Lehetőleg kort is írjatok! :)


2016. aug. 4. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon odafigyelek a fogaimra, tinikoromban fogszabályzót is viseltem. Nálam ismerkedésnél szinte behozhatatlan hátrányban indulnál, barátomnak sem tökéletes a foga, de legalább rendezett.

De nem szeretnélek elkeseríteni, sok lányt nem zavar. Főleg a nem átlagonfelülieket. :)

21L

2016. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De bizony van ott fogkő, nem is kevés (az alsó metszőkön látszik, bár nem nagyon mutattad meg őket). Engem nem az zavar ha valakinek kuszák a fogai, hanem hogy nem tesz ellene semmit. Megbízhatóbb és intelligensebb embernek tartom azt aki láthatóan törekszik a higiéniára és odafigyel a saját egészségére.

26L

2016. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek már régebbi képek, azóta voltam fogkőleszedésen szóval most nincs.


Rengeteget gondolkodtam már rajta, de azért "nem teszek" ellene mert már kb 10 féle fogorvosnál voltam és mind ilyen 2-3 év kezelési időt adott meg.

Legalább addig kellene hordanom külső rögzített fogszabályozót huszonévesen.

És nehezen tudom elképzelni az alatt hogyan lehetséges normálisan tisztítani a fogat, hogy ne legyen ételmaradék, büdös, ne szuvasodjon, ne színeződjön.

Meg hogy arra az időre hogyan lesz barátnőm.

Valószínűleg több egészséges fogam is ki kell húzni hozzá.


Ha olyan egyszerű lenne már régen megcsináltattam volna.

2016. aug. 4. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Na azért ezek elég gyenge kifogások. Azt megérteném ha drágállod, de össze lehet gyűjteni rá a pénzt.

Ez a 2-3 év kezelési idő alap dolog, mindenkinél így működik (nem fognak varázsütésre sorba állni a fogaid). A fogmosás is lehetséges fogszabályzóval, megtanítják a felragasztás után és túl lehet élni szuvasodás nélkül - máskülönben nem működne a dolog.

Azt meg elmondom hogy normál esetben nem a fogaidba fognak beleszeretni a lányok, hanem abba aki vagy. És a magam részéről, nálam azok vannak előnyben, akik adnak magukra.

(2.voltam)

2016. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van fogszabalyzom es szerintem inkabb legyen 2-3 evig fent hogy utana szepek legyenek mint emiatt ne rakasd fel mert jaj 2-3 ev..Nekem 2-ot mondtak pedig nem voltak ennyire kuszak a fogaim es most jarok fel evnel es mar azt mondta a fogorvos hogy a felsovel szinte keszen vagyunk persze az egy ev tuti meglesz de kitudja lehet nem 2 ev lesz:) es igaz hogy meg csak 18 eves vagyok de ha huszoneves lennek akkor is felrakatnam..mert sokkal szebb egy szep fogsor es meger mindent..es lehet hamarabb is lenne baratnod:) Es amugy a tisztitas se kulonb annal mintha nem is lenne fogszabalyzod annyi hogy en meg hasznalok fogkoztisztitot is..ha odafigyel az ember mindig akkor nem lehetnek szuvasok a fogak:) Es nem az a lenyeg hogy tokeletesek legyenek egy fiunak a fogai mivel senki nem tehet arrol hogy hogy no ki a foga..viszont arrol mar tehet ha nem tesz ellene:) de azert ne legyenek annyira kuszak:) es kibirhato az a 2-3 ev:)
2016. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogszabályozás bizony hosszú folyamat és évekig is eltart. Minél hamarabb kezded el, annál hamarabb lesz vége, de igen, arra számíts, hogy több évig tart mire rendbe jön a fogsorod.
2016. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kecskeszárny válasza:
Fogszabis dokit keress
2016. aug. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!