Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sok a rossz fogam, mit tehetnék?

Peterpeter18901 kérdése:

Sok a rossz fogam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Rengetek rossz fogam van es itt nem azt kell erteni, hogy lyukas, hanem hogy rohadt elol hatul, mindenhol. Tudom, fogorvoshoz kellene mennem. tobbszor is elmentem mar volt, hogy elajultal a varoteremben, volt hogy kibirtam a kezelest, de akkor is ugy izzadtam es vert a szivem, hogy az szinte kibirhatatlan. Szegyellem magam, hogy fiu letemre igy felek, de nem tudok vele mit tenni. Eddih ket fogamat tudtak kihuzni, akkor utana tobb mint 24oran at vereset koptem, es igy szinte eselytelen, hogy normalis eletet eljek. baratom nem sok van, es ok sem igazi baratok. baratnom soha nem volt, igaz nem is varom el, hogy barki az akarjon lenni ilyen fogakkal, ami igenytelenseg...nem tudom mit kene tennem, mert a fogorvosi kezeles tobb mint egy ev lenne, es azt is kitudja hogy birnam?...tudom, nem most kene fogorvoshoz mennem, mikor mar ilyenek a fogaim, de nem tudok az idoben visszamenni, banom is, hogy nem mentem amig meg konnyebb lett volna megcsinalni...olyanokra gondoltam, hogy altatasban kiszedik a rossz fogaimat(kb az osszes) van ilyenre valahol lehetoseg, vagy mas ostlet?
2016. aug. 8. 21:02
 1/4 A kérdező kommentje:
*rengeteg
2016. aug. 8. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Van lehetőség altatásban fogászati beavatkozásra.


[link]

2016. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a calcium a szervezetedben. Szedj calcium pezsgőtablettát. Egyből nem fog segíteni, de 1-2 hónap múlva, ha javul a helyzet akkor ez lehet a kiút. De ha nem válik be,akkor egy kicsit menj vissza a családfádon. 3 generáción nem ível át a genetikai hiba. Szóval nézd meg apai és anyai ágon a szüleid és nagyszüleid fogát. Ha esetleg valaki közölük elhunyt, akkor keress róluk fényképet. Ha viszont nincsen a rokonságban ilyen fogprobléma, akkor a folytasd a calcium tablettát, és egy időre függeszd fel a savas és szénsavas üdítők fogyasztását.
2016. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan már egy kis szenvedés a fogorvosnál nem ér meg annyit, hogy végre rendbe legyenek a fogaid? Muszáj megcsinálni, ha begyullad rohadtul fáj, nincs gyógyszer ami segít rajta. Előbb utóbb csak húzás a megoldás végül meg műfogsor. Ezt ugye te sem akarod.

Kérdezz rá hol van kedves, jó orvos. Ne izgulj az csak ront a dolgon. A váróban hallgass zenét az megnyugtat. Kezelés közben gondolj arra, hogy milyen boldog leszel amikor a doki azt mondja: készen vagyunk! Kifogod bírni, hat éves kislányok is kibírják, akkor te is.

2016. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!