Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik fehér fogfesték? Ha...

Becixxx kérdése:

Létezik fehér fogfesték? Ha igen: Hol lehet kapni? (Fehér körömlakkra is gondoltam. Nem káros? )

Figyelt kérdés

Sajnos adottságaim miatt nem olyan fehérek a fogaim, mint amilyet szeretnék - és semmi kedvem egy hakapeszi doktornak százezreket fizetni kerámiahéjért...-

Szóval ötleteket várok.

( Olyat hallottam már, hogy farsangi fogfesték - fekete, arany... Nekem fehér színű kéne).


Lehet, hogy a körömlakkot csak üzleti érdekből nem ajánlják ?



#fogfehérítés #fogak fehérítése #fogfestés #fogfesték #fogfestő #fogfestő anyagok
2016. aug. 14. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A koromlakkot ez komoly? Semmikepp.Fogfeherito keszletet tudsz venni,vagy feherito fogkremet hasznalni. Vannak orvosi fogfeheritesek is.
2016. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

"és semmi kedvem egy hakapeszi doktornak százezreket fizetni kerámiahéjért..."


Inkább hakapeszi önmagad taknyolsz?

A körömlakk valami csoda, csak nem igazán fogra való, nem szereti a nedvességet, és enni se nagyon lehet vele, mert attól is lepattogzik, aztán lesz csodás mosolyod!


Létezik fogfehérítés ami nem százezrekbe kerül.


Na nyomhatod a pirosat, mert úgyis csak az egyetértésre vágysz, nem tanácsra!

:D

2016. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Te nem vagy normális... azt gondolod, jobban fogsz kinézni egy láthatóan mázgált fehér foggal, mint olyannal, amin látszik, hogy eredeti, tiszta...


A nyálad miatt amúgy se maradna ott semmi öt percnél tovább.


Van otthoni fogfehérítő, akkor vegyél olyat, ha ennyire sajnálod a pénzt a dokiktól... csak tudod ők legalább nem csinálnak belőled bohócot azért a pénzért...

2016. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
csinálsz egy képet a fogaidról? akkor megmondom, mit lehet vele csinálni, de nem festés lesz az biztos
2016. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha akarsz egy jo kis mergezest vagy a kesobbiekben rakot, akkor kenegesd csak nyugodtan a szadba a koromlakkot

A csont termeszetes szine sarga, nem feher. Akkor van baj, ha jobban elmegy a barna, vagy a narancssarga iranyaba. Dolgok, amik elszinezik: kave, tea, cigi, kola, cekla, curry, kurkuma es mas eros "festekanyagu" etelek,italok.

A feherito fogkremek ugy hasznalnak, ha eloiras szerint mosod a fogad vele es nem fogyasztasz a kura kozben ilyen szinezo hatasu dolgokat, nert akkor csak rontasz a helyzeten. 2 hetes kurakban erdemes hasznalni.

2016. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt amikor az olyanok, mint Te jönnek a fogászatra, h tönkre mentek a fogaik az otthoni gányolásoktól csodálkoznak, ha a végén alig lehet őket megmenteni.. és pislognak az árakon. Előbb menj el egy fogkő leszedésre,nézesd át kell e tömés szuvasodás miatt stb. majd kérj otthoni fehérítős szettet, vagy rendelőit. Max 100.000 és így a fogaidat se vágod tönkre egy életre. Gondolkozz el rajta.

Egy dentálhigiénikus, aki a haját tépi az ilyenektől. De komolyan.

2016. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne fogorvosok írjanak !
2016. aug. 14. 13:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én kértem a képet, nem vagyok fogorvos, csak segíteni akartam, de ha nem kell a segítség, akkor ne kérdezz! :(
2016. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Itt van. Nem kávézom, nem cigizek, nem teázok. Naponta mosom Blanxal, kétszer két percig, otthoni fogfehérítést is vettem és elmex zselét is... Ha fekete fogfesték van, akkor nyilván fehér is... Tessék. Rásüt a nap és ilyen...

A mesterséges fénynél fehérebbnek hat...


[link]

2016. aug. 14. 13:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Le kene szedni a fogkovedet.... tbre ingyen megcsinaljak, ket perc. Bocsi, de ez tenyleg eleg csunya.
2016. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!