Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megbízható, nem horror áron...

Megbízható, nem horror áron dolgozó fogszabályozó orvost keresek Budapesten. Valalaki tud ilyet?

Figyelt kérdés

Jó áron ( de szépen) dolgozó orvost keresek. A felső fogaimra szeretnék porcelán fogszabályozót( a sín fém lenne). Volt már valakinek ilyen? Nagyjából mennyibe kerülne? Én úgy hallottam, hogy foganként a porcelán bracket 9 ezer Ft körül van. Ezeket egyszer kell csak megvenni? A sínt ha jól tudom többször kell cserélni?!

Természetesen elmegyek majd személyesen is, csak addig érdeklődnék.



2016. aug. 25. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, de nem külön foganként fizettem, hanem egybe kb. 120 ezer volt. És igen, egyszer kell megvenni, nekem így is több, mint két évig fent voltak. A sint pedig többször cserélni fogják, minnél jobban összehúzzák a fogaidat.
2016. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy hol csináltattad?
2016. aug. 26. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!