Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvosom ajánlására...

Mythicviolet kérdése:

A fogorvosom ajánlására Betadin-t kellett használnom, ami szépen beszínezte a fogaimat. Ez ki tud kopni egy idő után, vagy mindenképp fogfehérítésre kell folyamodnom?

Figyelt kérdés
Három hetet használtam Betadin-t s mikor észrevettem, hogy természetellenesen besárgultak a fogaim ezalatt a rövid idő alatt, felhagytam a használatával. Az lenne a kérdésem, hogy folytathatom-e a használatát, mondván, hogy egy idő után lekopik (ez egyáltalán lehetséges?) vagy csak fogfehérítéssel nyerhetem vissza fogaim eredeti színét? Ha a második lenne a jó válasz, tudtok mondani otthoni tippeket fogfehérítésre? Persze a szódabikarbónán kívül, ami úgy hallottam, hogy tönkreteszi a fogzománcot Köszönöm előre is a hasznos válaszokat. :)

2016. aug. 26. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna. 3-4 hetene többször nem szabad alkalmazni, akkor teszi tönkre a fogzománcot. De szerintem ki fog kopni. Mire kellett betadint használnod a szádba?
2016. aug. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betadin szájon belül? Ez érdekes.
2016. aug. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogkőleszedés után polírozással visszanyerheted a fogad színét.
2016. aug. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!