Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A maszek doki ki tudja húzni...

A maszek doki ki tudja húzni a fogat, ha egy gyökéren van 2?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek fogorvoshoz, nagyon valószínű, hogy egy gyökéren van 2. Ilyen esetben ki tudja húzni, vagy muszáj szájsebészetre menni?

2016. szept. 3. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én még ilyet nem hallottam, hogy egy gyökéren két fog van, de ha mégis úgy lenne, akkor a te fogorvosod maximum akkor tudja kivenni (kioperálni) ha van szájsebészi szakvizsgája is, egyébként elküld szájsebészetre.
2016. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos van ilyen, hogy egy gyökéren van 2. Az f#sz#, mert a melóhelyről nem tudom, hogyan fognak elengedni... :/ Ide is hetekkel később kaptam időpontot, mert csak 4 után érek rá.
2016. szept. 3. 13:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy olvastam a weboldalán, hogy csinál olyat, hogy foghúzás feltárással. Ilyen lehet a szájsebészeti beavatkozás?
2016. szept. 3. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tök érdekes, tényleg van ilyen [link]


Nem látom be, miért lenne ezt más kihúzni, ami gázosabb lehet, az ennek az ellentéte, amikor két fog összeolvad eggyé, de igazából nyilván az se durvább, mint egy háromgyökerű fog húzása.

2016. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Drukkoljatok, mert rettegek a fájdalomtól. Csütörtökön megyek.
2016. szept. 3. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!