Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten (belváros) kifogást...

Budapesten (belváros) kifogástalan, kitűnő, relatív olcsó, részlet fizetéssel fogszabályozás? Létezik ez a 4in1? Alsó-felső kéne.

Figyelt kérdés

Mire számíthatok? Most ahol voltam, ott a diszkrét 150.000 a fém pedig 120.000. Az aktiválások, amik kb. 3 hetente vannak 5.000/alkalom (3 hetente), de viszont az a baj, hogy az egyiket egyből ki kell fizetni, a másik pedig rá 3-4 hónapra. Mindezek mellett lehet, hogy lyuk lesz horizontálisan. Azaz a felső fogsorom lehet kijjebb lesz, mert az alsó nem biztos, hogy kijjebb tud jönni. De elvileg ez nem lesz gond...

Nem tudom azt se , hogy a gumi, a wax és a fogkefe mennyibe kerülhet.

Nézegettem máshol és a konzultációk és a lenyomat vétel is 5, de akár 10.000 forint is lehet. Így pedig egyik helyre se mennék el, ugyanis ki tudja, hogy a következő helyen mit mondanak... Mert úgy, hogy rá se nézz elég nehéz lenne tudnia, hogy mivel van dolga.



2016. szept. 7. 21:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Ami még fontos, hogy 23F.
2016. szept. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!