Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerulne az osszes...

Mennyibe kerulne az osszes fogam rendbetetele altatasban?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik fogam rosz.Huzni kellene es tomni is parat. Altatasban szeretnem csak csinaltatni pl Debrecenbe a dentalnal.
2016. szept. 15. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
3,5 millió.
2016. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kosz..azert tisztaba vagyok valamrnnyire az arakkal...

Tobb szaz ezer e vagy 100 ezer korul van. Erre lennek kíváncsiak

2016. szept. 15. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk így, attól függ, hogy hányat kell húzni, annyiszor veszed a húzás ár, panoráma röntgen sem olcsó, fogtömés anyagtól is függ és ha esetleg gyökérkezelés is kell, akkor az még drágább, plusz az altatás.

Szerintem menj el az orvoshoz, átnézi a fogaid, megmondja, hogy melyikkel mit lehet csinálni és utána lehet számolgatni, illetve akkor már ő is tud árajánlatot adni.

2016. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még az sem biztos, hogy lehetséges az altatás. Mert annak vannak szabályai, hogy mennyi időnként szabad altatni a beteget. Számoljunk csak 12 kezelendő foggal, az 12 altatás lenne! Szerintem nincs az országban altatóorvos, aki ezt vállalná!
2016. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1,2 mill - 7 mill-ig valahol. sztk-ra ingyenes! :D
2016. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Debrecenben a Dentlandra gondolsz? Profik, de borzasztó drágák :( én is évek óta nézelődöm az altatásos fogászati kezelések között, de sajnos majdhogynem elérhetetlen áron vannak. Budapest Fehér Gyöngy fogászat altatási ára korrekt. 20.000.- Ft/óra, ez teljesen reális ár a többi 80-100 ezer forintos altatási díjjal szemben :) Viszont a kezelések sajnos elég drágák. Esetleg részletfizetési lehetőségben nem gondolkodtál vagy eü hitel? :/ nem a legjobb megoldás, de ha csak nincs több 100 ezer forintod, elég nehéz lesz.. tudom mert hasonló cipőben járok :(
2016. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!