Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fecskendezett a számba?...

Nevemnincs16 kérdése:

Mit fecskendezett a számba? Mitől zsibbadhat az arcom?

Figyelt kérdés
Üdvözletem a rövid történetem annyi lenne, hogy volt egy éve egy tömésem de nem mentem vissza gyökérkezeltetni és belerohadt a gyógytömés. (igen tudom gusztusos) Na most mivel elviselhetetlen lett a fájdalom ma reggel elmentem a fogdokihoz valamit nyomott a fogamRA fecskendővel kiszedte a gyógytömést és hazaküldött. Nem szúrt csak rá utána öblögetnem kellet. Mivel akkor még nem zsibbadt az arcom lényegtelennek tartottam megkérdezni hogy micsoda.. Esetleg valaki akinek hasonló volt tudja? Zsibbadhat amiatt a fogam és a körülötte lévő rész? 4 óra alvás után jött ki a zsibbadás előtte semmit nem éreztem.

2016. szept. 28. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lidokain, attól akkor is zsibbad hacsak ráspriccelik.
2016. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lidocaintól azonnal zsibbadt volna és 4 óra után már nem zsibbadna, ez elég fura, hogy 4 órával utána kezd zsibbadni. Hívd fel az orvost és mond meg neki ezt a zsibbadást.
2016. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ez nem lidokain volt annak teljesen más az íze azért is furcsálom.
2016. szept. 28. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy gyógynövényes gézcsíkot tettek az ínyembe, na attól jól elzsibbadt a zsám, de nem 4 óra múlva, hanem szinte azonnal és 4 óra múlva már nem is éreztem a zsibbadást. Ez elég fura.
2016. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!