Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Adhat-e aggodalomra okot vagy...

Adhat-e aggodalomra okot vagy feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

Még augusztusba ráharaptam a számon belüli szájnyálkahártya részre és emiatt egy duzzanat keletkezett ami kiderült az volt hogy összeharaptam nyálmirigyeket amik megduzzadtak ilyen hólyag szerűen mikor megfogtam éreztem hogy a "hólyagba" ott volt gondolom az általam kiharapott rész...

Ez ugye nem múlt el de semmilyen tünete nem volt(nem fájt csak ugye duzzanat miatt számomra kellemetlen volt) most (szeptember 29.-én kiműtötték a mirigyeket)


IGAZÁBÓL elküldték szövettanra kicsit megvagyok ijedve hogy rákos mert azt olvastam hogy ez annak az előjele... (Már mint ha 1 héten belül el nem múlik)


Mennyire igaz amit a neten írtak? Kellene aggódnom? 1 hét múlva tudom meg az eredményt de aggódom :(



2016. szept. 29. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is nyugi!


ismerem a cipőd.

Ha a szövettan nem lenne jó, akkor is kérj mindig másodvéleményt, meg harmadvéleményt, ezt ne felejtsd el, a rákos játékokban mindig legalább 2, de inkább 3 doki mondja uazt, mielőtt lépsz.

+ ez a szájad.

Ha az is lennél- ami szerintem kizárt, ez egy mechanikai sérülés, hacsak nem trafáltál nagyon bele a harapással vmi lappangó betegségbe, nem hiszem, hogy rákos vagy-, akkor is, minél közelebb van a dolog az ajkahoz,a nnál jobbak az esélyei a páciensnek, és lefelé a torokban haladva egyre csökkennek- kivéve teljes gégeeltáv-, persze, ha időben megy az ember az orvoshoz.

te időben mentél.

De nyugi, a karom rátenném, hogy ennek nem lesz semmi baja.


Kitartás, és majd írd meg, volt e valami.


:)

2016. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!