Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segitsegetek szeretnem kerni....

Veronika008 kérdése:

Segitsegetek szeretnem kerni. Úgy nez ki fogszabim lesz es lenne nehany kerdesem rola. Kerlek valaszoljatok. Nagyon felek tole. At atlatszo vagy a sima fogszabi jobb?

Figyelt kérdés
Olvastam mindegyik fogszabirol de nem ertek hozza. Van aki azt mondta jo az atlaszo van aki azt hogy egyaltalan nem jo. Nekem az a kerdesem lenne,hogy olyat csinalnak e hogy elore ahol latszik atlasztot tesznek vagy olyat ami nem latszik annyira es hatrebb ahol meg nem latszik simat? Az a lenyeg,hogy en nem szeretnem ha olyan csunya lenne,mert lattam mar olyat akinek nagyon csunya vol,mert nagyon latszott a szine. Nekem az lenne a lenyeg hogy elol ne latszodjon annyira.
2016. okt. 6. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudok sajnos tanácsot adni, csak egy tippet.

Viseld büszkén és természetesen. Nagyon sok lányon/nőn láttam és nem csúfította el őket, sőt. Ne legyél kiakadva.

2016. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!