Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog-műtét! Hogyan...

Bölcsességfog-műtét! Hogyan és hol célszerű megcsináltatni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden érdekelne a témával kapcsolatban, akinek volt! Nekem hármat kellene kiműteni (egy felül, kettő alul van). Olvastam, hogy lehet altatásban is, hogy kiveszik egyszerre mind a 3-at vagy helyi érzéstelenítéssel külön-külön. Hogy lenne célszerű? Tb támogatja azt tudom, de altatásban is? Utána bent kell maradni a klinikán? (Ezt csak azért, mert a barátnőmnek csak egyet szedtek ki, egy éjszakát mégis maradnia kellett)

2016. okt. 9. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Rám ez még csak vár, elvileg mind a négyet ki kellene műteni. Az irányuk épp jó, csak hely nincs nekik. Már erősen gondolkodom rajta, hogy inkább kihúzatom majd az előttük lévőket. Ha neked sincs gond az iránnyal, akkor erre kérdezz rá.



Egyébként meg szerintem úgy csináld, ahogy érzed. Te tudod hogy felétek milyen a támogatott meg milyen a magán. Én is gondolkodtam már ezen. Az altatás kényelmes lehet, de nyilván nagyobb a kockázata, mint az érzéstelenítésnek. Még ha nem is számottevő. Lehet kérni éber szedálást is (szerintem csak magánban). Nézegess körbe. Minden környék és minden orvos más. Nálunk nem kell bent maradni magánban, de gondolom ez is helyfüggő.

2016. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felsőket simán kiszedte a körzeti, az alsókat műteni fogják, de altatás nélkül, helyi érzéstelenítéssel. Szerintem mindegy, hogy altatnak vagy érzéstelenítenek, ugyis akkor fáj igazán, amikor kimegy a fájdalomcsillapító hatása.
2016. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!