Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig jár támogatás a fogszab...

Meddig jár támogatás a fogszabályozóra?

Figyelt kérdés
18 éves leszek júliusban, az még odébb van, de úgy hallottam, hogy addig jár támogatás, amíg le nem érettségizek. 20 évesen fogok érettségizni. És igazából azzal sincs gond, ha fizetni kell érte, de olyan 50-60 ezret kifizetnék simán, de 300 ezer az rengeteg. Remélem azért a 100-at sem éri el. A neten is mindenkinek más volt, volt olyan, aki azt írta, hogy nem kellett, volt olyan, aki fizetett 40-et a készülékért, és volt, aki 120-at. Akkor ez mitől függ?

2016. okt. 10. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 120 volt januarban tettek fel ugy volt 120 hogy 60-60..Akkor azt mondtak hogy 2 evig lesz fent..es addig jar a tamogatas amig le nem erettsegizek..akarhogy nezem en nekem ez az utolso evem..nekem erettsegi utan minden honapban amikor is idopontra megyek elkertek volna penzt nem is keveset akar csak 5 perc miatt:) de szerencsere ugy nez ki hogy a 2 evbol csak 10 honap lesz mert novemberben leveszik.:) amugy azert valtozo nekem azt mondtak ha kicsit korabban megyek akkor 50-50 lett volna de mivel novemberben kezdtem el es majusban betoltottem a 18-at valamiert mar nem lehetett..mindegy nembanom lenyeg hogy a kezelesekert amik igy havonta van valami azert nem kellett pl 5-8 ezreket ott hagynom.Erettsegiig meg jar a tamogatas.De mindenhol mas arakkal dolgoznak :)
2016. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az nem rossz, de 120 az sok érte, az a baj.


Köszi a választ.

2016. okt. 11. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem mindegy hogy 120 vagy ugy 400-500 ezer :) de igazabol ez fogaszatonkent elterhet:) ugyhogy az hogy neked mennyi lenne azt leginkabb ugy tudnad meg ha majd ilyen fogszabalyzos konzultaciokra elmesz meg ilyesmik :) elso voltam.:)
2016. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát felhívom őket majd, mert megvan a szám.
2016. okt. 13. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolom valahol van reszletre fizetes is :)
2016. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, az lenne a legjobb.
2016. okt. 16. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Na:)en remelem hogy sikerul megoldani:))
2016. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!