Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi számít sürgősségi fogászati...

Mi számít sürgősségi fogászati esetnek? Kellemetlen nyomást érzek az egész felső fogsoromban, van fogam ami nyomásra fáj, ha felállok a fejem is belesajog, de inkább tompa fájdalom, lüktetés. Ezzel elmehetek?

Figyelt kérdés
Vagy ki kell várom a netán 1-2 hónapos időpontot?
2016. okt. 14. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A fájdalom sürgősségi eset. Ülj be a váróba, fogadnak, csak ki kell várnod a sort.
2016. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor is, ha nem annyira fáj? Mármint kellemetlen nyilván, de nem kibírhatatlan, nem fognak elküldeni emiatt?
2016. okt. 14. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Te írtad:

"ha felállok a fejem is belesajog, de inkább tompa fájdalom, lüktetés."

Ennyire fájna, biztos végigülném a sort, meg honnan tudná az orvos, hogy mennyire fáj? Legalább elindítod a kezelést, aztán már úgyis időpontokat kapsz. Ne várj vele, mert csak rosszabb lesz.

2016. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nő a bölcsességfogad, és nyomja az egész fogsort. Minél előbb irány a doki, mielőtt összekuszálódnak a fogaid.
2016. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt . Igaz én másnapig kiszenvedtem . Elöl az egész fogsorom fájt . Nem voltak rosszak a fogaim . Tejesen épek voltak de baromira fàjt . Foggyökérhártya gyulladás volt . Elöl 4 fogamat gyökérkezelték .
2016. okt. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem van egy gyökérig lyukadt fogam, amit kezelt már annó a doki, de szerintem szarul, és ezzel lehet gond. Kétszer is azt mondta, hogy gyökér kezelni kéne, de végül elfelejtette, vagy tudom is én :D. Sajna halogattam h visszamenjek, mert azt hittem, hogy mindenképpen fizetnem kell, és arra nem lett volna keretem, most tudtam csak meg nemrég, hogy a fogmegtartó kezelésért nem kell -.-. Na mindegy, lesz mit járnom szerintem, a többi fogammal is vannak gondok. Sajna az össze hátsóval, pedig mosom rendesen, de szerintem a gyomorsav tette ennyire tönkre, meg hát a szüleimnek sem voltak jó fogai.

Mondom még nem kibírhatatlan, csak kellemetlen, meg néha jobban rákezd, de szerintem jövőhéten mindenképpen teszek egy látogatást, ha mást nem azért, hogy nézze meg legalább mi a gubanc.:/

Amúgy nemrég voltam vérvételen mandula miatt, 2 hete lehetett, akkor semmi féle ilyen gennyes gyulladást nem mutatott a vérkép (azért és néztük van e valami góc esetleg a mandulában), létezik, hogy azóta begyulladt? Mert akkor sem volt teljesen patent a fogam.

2016. okt. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!