Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kilyukadt bölcsességfoggal...

Kilyukadt bölcsességfoggal mehetek egyenesen szájsebészetre?

Figyelt kérdés
A Szentkirályi utcába fogorvosi beutaló nélkül is mehetek ilyen esetben?
2016. okt. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az ügyeletre mehetsz,a klinikára kell beutaló,amit a háziorvos is adhat. De miért akarsz rögtön odamenni?
2016. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor kérek a háziorvostól, úgyis megyek hozzá.

Azért akarok oda menni, mert egyszer már a fogorvos megpróbálkozott egy bölcsességfogam kihúzásával (bölcsességfogat nem tömnek, csak húznak, ha gond van), de beletörte a gyökerét. Akkor a szájsebészeten azt mondták, hogy ilyesmivel egyenesen hozzájuk menjek.

Ez a mostani fog még rosszabb is, mint a múltkori, mert ferdén nőtt, tuti műteni kell.

2016. okt. 18. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
:( Nem irigyellek! Sok sikert!
2016. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a háziorvos nem tud beutalni, csak fogorvos. (Megkérdeztem.)
2016. okt. 19. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Körzeti nővér vagyok és már utaltunk be nem egy beteget,igaz nem a Klinikára,hanem a Honvéd kh-ba és mindenkit fogadtak. Ott is működik szájsebészet és sokak szerint jobb,mint a Szetnkirályi.
2016. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
# 5: Sajnos nekem pont a nővér mondta, hogy tőlük nem fogadják el a beutalót (nem mondtam, hogy melyik szájsebészetre szeretném kérni, csak úgy általában).
2016. okt. 21. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!