Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap húzták ki a fogam,...

Tegnap húzták ki a fogam, azóta fel van dagadva az arcom. Mivel kenhetném a "friss" sebet hogy lehúzódjon?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már politikai kategória... az a fog jobb- vagy baloldali? :D


A sebet ne kend semmivel. Kívülről hideg borogatást tehetsz rá.

2016. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is a borogatást javaslom.Esetleg ha a fagyasztótokban van zacskós borsó(vagy hasonló),akkor azt tekerd be konyharuhával és úgy tedd az arcodra(a száraz hideg jobb,mint a nedves)

Szépen le fog húzódni pár nap alatt,nyugi

2016. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fagyi evés segített ezen.
2016. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan azzal a fagyival, három napig tilos tejterméket fogyasztani húzás után.
2016. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal menjen vissza ahhoz az orvoshoz, aki kihúzta, ez nem játék! A fogorvos valószínűleg ad Önnek egy beutalót a szájsebészetre, az Ön esetét már ott fogják tovább kezelni. Addig is öblögesse langyok kamillateával.
2016. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én visszamennék az orvoshoz, a leírás alapján az is elképzelhető, hogy kialakult egy fertőzés és antibiotikumra lesz szükség. De ezt az orvos tudja megmondani, hogy tényleg fertőzés-e, vagy normális folyamat, ami zajlik.
2016. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azokra hallgass, akik visszamenést sürgetnek! Arcüreg gyulladás és egyéb szövődmény lehet a következménye. Sokan esküsznek egy igazi erős és tiszta házi-pálinkára, mások sósborszeszes (régebben "Diana") öblögetésre. Ne kísérletezz! A 2-3 zacskó/2dl kamilla tea langyosan jót tesz addig is, ameddig a szakorvos, vagy szájsebész nem látta.
2016. okt. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valahogy nagyon benéztem a kérdés kiírását hogy a politika kategóriába került nem tudom hogyan de azóta átkerült a megfelelő helyre.

Köszönöm szépen a válaszokat, kaptam rá antibiotikumot és helyre jött.

2016. nov. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!